Career in mcePharma

International Project Manager

mcePharma, inovativní společnost specializující se na vývoj a výrobu práškových směsí, doplňků stravy a dodavatel potravinářských/farmaceutických služeb hledá posilu týmu na pozici Manažera projektů a procesů. Hledáme silnou osobnost se zájmem podílet se na budování firmy.

Pracovní náplň

We want

  • VŠ vzdělání
  • Silné komunikační dovednosti
  • Strategické myšlení
  • Schopnost vést a řídit týmy
  • Projektové znalosti – rozpočet projektu, právní povědomí
  • Schopnost plánovat a mnoho dalších drobných střípků souvisejících s projektovým řízením
  • Aktivní znalost AJ
  • Uživatelská znalost MS Office + ERP + projektové řízení + WMS výhodou
  • Samostatnost, zodpovědnost
  • Zájem o dlouhodobou spolupráci
  • Výhodou zkušenost ve společnosti se zaměřením na vývoj a výrobu potravinářských, farmaceutických, případně veterinárních produktů

We offer

  • Příležitost realizovat se a postupovat na kariérním žebříčku firmy, která spolupracuje s lídry světového trhu
  • Příležitost podílet se na růstu firmy a růst s firmou
  • Možnost uplatnit své zkušenosti a využít je ve své kariéře
  • Práci ve stabilním odvětví.
  • Moderní kancelářské prostory s HI-TECH technologiemi
  • Zázemí závodní kuchyně s nadstandardní kvalitou pokrmů.
  • Příspěvek na závodní stravování až 80%.
  • Kvalitní kávu zdarma a příjemné kávové koutky nebo letní terasa.
  • Slevu 50% na naše doplňky stravy.
  • Po odpracovaném roce 5 týdnů dovolené.
  • Dárkové balíčky zdraví zdarma, minimálně 1x ročně

Start

by agreement

Place

Stachovice, Moravskoslezský kraj

Type

Full time

Contact:

mcePharma a.s.

+420 556 778 500

If you are interested, please contact us via contact form.

Are you interested?

Add file

AI avatar DAVID at your disposal