Career in mcePharma

Process Specialist in ERP and Automatic System WMS

Náplň práce

  • zodpovědnost za řízení firemních informačních systémů
  • plná implementace ERP a WMS do procesů zakázek, výroby, skladování a expedice
  • spoluřízení procesu implementace/změnových řízení WMS po technické, procesní a projektové stránce
  • práce s ERP systémem Altus Vario, WMS systémem a systémem Kardex/Power Pick a zodpovědnost za jejich správné nastavení a provázání
  • nastavení adaptačního procesu pro nově příchozí projektové specialisty, manažery v oblasti zaškolení do ERP a WMS
  • tvorba manuálů pro jednotlivá oddělení firmy
  • spolupráce na zavedení kalkulací projektů a zakázek v ERP
  • řešení aktuálních systémových chyb
  • řešení nesrovnalostí mezi ERP a WMS systémem
  • správa a řešení chybových procesů v systému Kardex/Power Pick
  • komunikace s dodavateli IT systémů

We want

  • orientaci v nákupních, výrobních, obchodních a skladovacích procesech, které se promítají do systémů
  • logické a analytické myšlení
  • velmi dobré komunikační schopnosti pro jednání s dodavateli systémů
  • alespoň mírně pokročilou znalost AJ
  • chuť na sobě pracovat a vzdělávat se v dané oblasti
  • zkušenost v nastavování informačních systémů pro řízení skladů výhodou
  • zkušeností s obecnou automatizací velkou výhodou, nikoliv podmínkou
  • týmovost

We offer

  • odpovídající platové ohodnocení reflektující důležitost pozice a znalostí manažera
  • nadstandardní benefity

Start

by agreement

Place

Stachovice, Moravskoslezský kraj

Type

Full time

Contact:

mcePharma a.s.

+420 556 778 500

If you are interested, please contact us via contact form.

Are you interested?

Add file