Career in mcePharma

Product specialist

Chtěl/a byste pracovat na růstu české značky doplňků stravy, doplňkových krmiv a práškových směsí v zahraničí?

Rádi byste se stali odborníkem v oboru, sledovali konkurenci a vzdělávali se?

Máte komplexní nadhled a logické myšlení, propojujete si informace?

Do týmu hledáme kolegu/kolegyni, který bude v úzké spolupráci s vývojovým a obchodním týmem hledat cesty pro vývoj a uvedení produktu, budování jména a růstu prodeje v zahraničí!

Náplň práce:

  • kompletní správa a rozvoj produktového portfolia - doplňků stravy, doplňkových krmiv a premixů
  • úzká spolupráce s obchodním týmem, podpora obchodního oddělení prostřednictvím produktových nástrojů
  • úzká spolupráce s vývojovým týmem při vývoji produktů
  • spoluúčast na cenotvorbě, přípravě produktových a marketingových plánů
  • spolupráce na přípravách propagačních a obalových materiálů v souladu s korporátní identitou a tvorbě dalších prodejních nástrojů
  • další úkoly spojené s marketingovým mixem - komunikace, webové stránky, prezentace atd.

We want

  • Minimálně SŠ vzdělání, nejlépe se zaměřením na marketing, obchod, potraviny, technologii potravin, farmacii , veterinu a podobné
  • Samostatnost, komunikativnost, kreativní myšlení a proaktivní přístup k práci
  • Zkušenosti s vývojem a znalostí doplňků stravy velká výhoda
  • Pokročilou znalost anglického jazyka, naše produkty nabízíme zákazníkům v zahraničí - angličtina je must
  • Praxi v oblasti produktového marketingu  a kompletní správy produktů
  • Nadšení neustále se samostatně učit nové věci v našem oboru, sledovat konkurenci a globální trendy v marketingové komunikaci
  • Cit pro grafiku, design a detaily je plus
  • ŘP sk. B

We offer

  • Perspektivní a stabilní zaměstnání v rostoucí firmě
  • Přímou účast na růstu firmy a otevření nového výrobního závodu ve Stachovicích
  • Možnost podílet se na mezinárodních obchodních projektech v první linii
  • Moderní kancelářské prostory s high-tech komunikačními a PC technologiemi
  • Občerstvení na pracovišti a příspěvek na stravování
  • Firemní mobilní telefon a notebook
  • Zaměstnaneckou slevu na produkty
  • Vzdělávání a rekvalifikace a zvyšování kvalifikace v oboru
  • Příměstské tábory pro děti a firemní školku
  • Individualizovaný přístup k poskytovaným benefitům a to v návaznosti na výsledky práce
  • Dobré dopravní spojení

Start

by agreement

Place

Bilovec, Moravian-Silesian region

Type

full time

Contact:

mcePharma a.s.

+420 556 778 500

If you are interested, please contact us via contact form.

Are you interested?

Add file

AI avatar DAVID at your disposal